top of page
Construction Workers

Karşınızda ARKAS YAPI

Güvenebileceğiniz inşaat gayrimenkul firması ARKAS burada. Yatırım planlama bizim işimiz.

Güvenilir ve verimli bir İnşaat Şirketi arıyorsanız ARKAS YAPI tam size göre. Projenizin ölçeği ne olursa olsun size sunacağımız özel hizmetlerle yatırım planlama işlerinizi hafifletmeye hazırız. İletişime geçmeniz ve neye ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterli.

Inşaat gayrimenkul bizim işimiz. 

Construction Worker Lifting Wood Board

Biz Kimiz

Kesinlik. Dakiklik. Profesyonellik.

Antalya iş camiasından Doğan CAN tarafından kurulan ARKAS YAPI, sektöre girdiği andan itibaren Antalya bölgesindeki en güvenilir İnşaat Şirketi olarak yerini aldı. Müşterilerimize her türden inşaat gayrimenkul ihtiyaçları için çeşitli müteahhitlik hizmetleri sunduk. Aklınızdaki proje her ne olursa olsun ekibimiz hayalinizi ve yatırım planlama  ihtiyacınızı gerçekleştirmeye hazır. Bize hemen ulaşın.

Hizmetler

ARKAS YAPI projenize özel tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Size yardımcı olacak bazı bilgiler mi arıyorsunuz ya da bir projeyi tamamen yönetmek için deneyimli bir inşaat gayrimenkul uzmana mı ihtiyacınız var? Başarıyı garanti eden araçlar ve deneyime sahibiz. Yatırım planlama hizmetlerimize göz atın ve fiyat teklifi için bize ulaşın.

Modern Tasarım Ev

Mimari proje

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli

ARKAS YAPI olarak bir numaralı önceliğimiz müşterilerimizdir ve onların memnuniyeti için elimizden gelenin fazlasını yaparız. Bu hizmetimizle en karmaşık projeleri bile üstlenmeye ve iş kalitemizi sürdürmeye tam olarak hazırız. Hemen bizi arayın ve sizin için yapabileceklerimizi öğrenin.

İnşaat Yönetimi

Verimli. Güvenilir. Olağanüstü.

Eğer önceliğiniz kalite ise, ARKAS YAPI doğru adres. Uzman ekibimiz, tüm beklentileri fazlasıyla karşılama garantili, geniş bir özelleştirilebilir seçenekler yelpazesi sunuyor. Bu ve diğer mevcut hizmetlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için bugün ofisimizle iletişime geçin.

Construction Management
Building Plans

İnşaat Planlama

Tercihlerinize Uygun Olarak Özelleştirildi

Deneyimli ve güvenilir bir İnşaat Şirketi arayışı içinde misiniz? ARKAS YAPI olarak hizmet kalitemizin arkasındayız. Müşterilerimize spesifik ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Profesyonel İnşaat Planlama hizmeti arıyorsanız lütfen bilgi almak için bize ulaşın.

Kentsel Dönüşüm

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli

ARKAS YAPI olarak bir numaralı önceliğimiz müşterilerimizdir ve onların memnuniyeti için elimizden gelenin fazlasını yaparız. Bu hizmetimizle en karmaşık projeleri bile üstlenmeye ve iş kalitemizi sürdürmeye tam olarak hazırız. Hemen bizi arayın ve sizin için yapabileceklerimizi öğrenin.

Handyman

Hiçbir inşaat gayrimenkul projeniz ve yatırım planlama ARKAS YAPI için çok büyük veya küçük değil. Ön görüşme ayarlamak için hemen arayın.

Hakkımızda

Lisanslı yatırım planlama Profesyonelleri

ARKAS YAPI olarak mükemmel işçiliğimiz, uygun fiyatlarımız ve olağanüstü sonuçlar sağlama becerimizle gurur duyuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana Antalya şehrinde öncü bir İnşaat Şirketi olarak kendimize sektörde iyi isim yapmak ve bu ismi korumak için çok çalıştık.

 

Müşterilerimize her türden ihtiyaçları için çeşitli müteahhitlik hizmetleri sunuyoruz. Projeniz ne olursa olsun, uzman ekibimiz hayallerinizi hayata geçirmeye hazırdır. Hemen arayın, sizin için yapabileceklerimizi anlatalım yatırım planlama önerilerimize kulak verin.

Image by Antonio Janeski
bottom of page